Kamera sistemi Merkezi cihazlar NVR'lar,DVR'lar,HDV'ler HDcctv kayıt cihazlarıGerek analog, gerekse IP veya HD cctv olsun, küçük uygulamalarda dahi büyük boyutlarda veri oluşturmaları, bu güvenlik sistemlerinin ortak bir özelliğini oluşturuyor. Bu video verilerinin kaydedilmesi ve yönetilebilmesi için, yüksek performanslı kayıt cihazlarının kullanılması gerekiyor.
Eneo portföyünde, güvenlik sistemlerinizde kullanabileceğiniz kayıt cihazlarından oluşan büyük bir çeşit yelpazesi sizi bekliyor. Dijital ağ video kayıt cihazlarının (NVR'ler) yanı sıra, IP kameralarınızın verimli bir şekilde kayıt yapabilmesi ve yönetilebilmesi için, programımızda, dijital video kayıt cihazları (DVR'ler) ile video sinyalleri ve/veya analog ve HDcctv video sinyallerinin aynı anda kaydedilebildiği hibrit dijital video kayıt cihazları da mevcut. Programımız, HDcctv video kayıt cihazlarıyla tamamlanıyor. Ayrıca, çok sayıda dijital video kayıt cihazının canlı görüntülerine mobil erişime izin veren uygun bir eneo yazılımı da ücretsiz olarak sunuluyor.                                                        

Kamera sistemi Merkezi cihazlar Kamera sistemi Merkezi cihazlar Kamera sistemi Merkezi cihazlar Kamera sistemi Merkezi cihazlar Kamera sistemi Merkezi cihazlar Kamera sistemi Merkezi cihazlar